Новини кафедри

Триває набір публікацій до 4-го номеру журналу «Біомедична інженерія і технологія»

Редакційна колегія наукового журналу«Біомедична інженерія і технологія» запрошує до співпраці і пропонує всім бажаючим студентам, аспірантам, докторантам, здобувачам, молодим фахівцям, викладачам, науковцям та іншим зацікавленим особам опублікувати свої статті.

Журнал «Біомедична інженерія і технологія» рішенням МОН України має статус фахового журналу зі спеціальності 163 Біомедична інженерія і 122 Комп’ютерні науки.

Сайт побудовано на платформі Open Journal System (OJS) яка стала стандартом для наукових видань в усьому світі. Це наш черговий крок до входження в наукометричні бази SCOPUS Web та of Science.

Орієнтовні терміни виходу номерів: липень (№2), грудень (№3), бібліографічний опис всіх статей журналу представлено на сайті:  http://biomedtech.kpi.ua.

Якщо стаття має у співавторах керівника-доктора або кандидата наук, експертний висновок не додається.

  1. Реєструйтеся на сайті: http://biomedtech.kpi.ua.
  2. Створюйте свій робочий кабінет та слідкуйте за поточним станом журналу.
  3. Статті до журналу слід відправляти  на адресу: biomedtech2019@gmail.com.

Орієнтовний термін виходу №4 журналу – грудень 2020 р.

 

Відео семінар за участю  фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» щодо наукової співпраці з «Центром інновацій «Сходи у Майбутнє»

Шановні студенти, запрошуємо Вас на відеосемінар за участю наших партнерів, фармацевтичної компанії «Центр інновацій» Сходи у Майбутнє «, який відбудеться 08.05.2020 в 12:00 ранку на кафедрі біомедичної інженерії. Відеосемінар пройде на платформі Webex Cisco.

У програмі на відеосемінару:

  1. Вступ, спікер: д.м.н, проф. Максименко Віталій Борисович.
  2. Про «Центр інновацій» Сходи у Майбутнє » (ЦІСМА), спікери: Голова ЦІСМА  к.м.н. Найда Ігор Володимирович, в.о. Голови ЦІСМА д.м.н., проф. Горбань Андрій Євгенович.
  3.  Загальна інформація про діяльність фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» та детально про Науково-дослідний центр корпорації, напрям медичних виробів, спікер: член ЦІСМА, аудитор, біомедичний інженер Євген Андрійович Басараба.
  4.  Можливості міжнародного трансферу технологій, спікер: керівник юридичного відділу ЦІСМА, юрист-міжнародник, к.юр.н. Ольга Кучер.
  5.  Питання-відповіді (до 10 хвилин).
  6.  Заключне слово, спікери: д.м.н., проф. Горбань Андрій Євгенович, д.м.н., проф. Максименко Віталій Борисович.

 

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 163 Біомедична інженерія

Конкурсна комісія здійснила оцінювання презентацій робіт учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 163 Біомедична інженерія, за яким маємо 1 переможця та 3 призерів:

  • 1 місце – Олендер Павло Сергійович,
  • 2 місце – Московцова Олександра Дем’янівна,
  • 3 місце – Матвєєва Ілона Олегівна,
  • 3 місце – Денисенко Анастасія Петрівна.

 

Підсумки вибору студентами вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки відповідно до навчальних планів

Результати вибору студентами вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки відповідно до навчальних планів затверджено протоколом засідання кафедри біомедичної  інженерії №11т від 25.05.2020 року.

 

Вебінар “Академічна мобільність у КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанській політехніці”

У рамках наукової співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанської політехніки  04 червня 2020 року плідно пройшов вебінар “Академічна мобільність у КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанській політехніці” (Academic Mobility at Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute and Poznan University of Technology), у якому прийняли участь студенти та працівники університетів, у тому числі:

  1. Від Познанської політехніки: Томаш Лодиговський (Tomasz Łodygowski) – ректор Познанської політехніки, Магдалена Завірська-Вольнєвич (mgr Magdalena Zawirska-Wolniewicz) – голова Департаменту міжнародного співробітництва;
  2. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського: Сергій Сидоренко – проректор з міжнародних зв’язків, Наталія Семінська – проректор з навчально-виховної роботи, Віталій Пасічник – проректор з наукової роботи;
  3. Від факультету біомедичної інженерії: Віталій Максименко – декан факультету біомедичної інженерії, Владислав Шликов – в.о. завідувача кафедри біомедичної інженерії, Резнікова Марина – магістр кафедри біомедичної інженерії.

На Вебінарі обговорювалися питання щодо співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанської політехніки за програмою подвійного диплому та академічної мобільності, зокрема відбулися виступи учасників за такою програмою:

  1. ERASMUS+ KA-1,mgr Magdalena Siadek;
  2. EXCHANGE PROGRAMS FOR STUDENTS, mgr Marta Lipińska;
  3. DOCTORAL SCHOOL, mgr Agnieszka Sutherland;
  4. DOUBLE DIPLOMA FOR MASTER STUDENTS, Olga Vakhrina, International Cooperation Specialist
  5. NAWA support for international mobility of students and staffmgr Jolanta Sokołowska;
  6. Support of Foundation for the Development of the Education System (Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji)mgr Jolanta Sokołowska;
  7. Educational and scientific opportunities as a part of cooperation, Horizon projects, mgr Anna Koralewska.

Учасниками Вебінару було прийнято рішення щодо продовження співпраці та подальшого розвитку програм подвійного диплому та академічної мобільностіу КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанській політехніці, що відображено у діяльності відділу академічної мобільності.