Подвійний диплом

На кафедрі біомедичної інженерії (КПІ ім. Ігоря Сікорського) реалізується програма “Подвійний диплом” з Познанським технічним університетом (Poznan University of Technology) зі спеціальності 163 Біомедична інженерія.

Програма “Подвійний диплом” реалізується відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння від 07.04.2017 та Угоди про програму подвійного диплому магістра від 03.10.2017 між Познанським технічним університетом і КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Студенти мають можливість після IV курсу (диплома бакалавра) отримати подвійний диплом магістра, а саме: одночасно навчатися у КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанському технічному університеті (Польща). Таким чином, по закінченні навчання студенти отримають український та польский дипломи. Навчання проходить польською мовою.

У Познанському технічному університеті (Польща) у межах навчальної програми зі спеціальності Біомедична інженерія студентам надається можливість навчатися за відповідною програмою магістерської підготовки на факультеті механічної інженерії (спеціальності: urządzenia medyczne i rehabilitacyjne, inżynieria implantów i protezowania).

Після успішного складання всіх іспитів і захисту магістерської дисертації в спільній українсько-польській екзаменаційній комісії студент отримує ступінь магістра. До дипломів магістра Познанського технічноого університету та KПI ім. Ігоря Сікорського додається виписка з детальною академічною успішністю (Додаток до диплому). Всі зазначені документи видаються польською, українською та англійською мовами.

Контакти

Заступник декана факультета біомедичної інженерії з міжнародного співробітництва
Калашнікова Лариса Євгеніївна, e-mail: doc_hom2000@yahoo.com,
тел.: +38(044) 204-96-84, +38(044) 204-96-83,
КПІ ім. Ігоря Сікорського, вул. А. Янгеля 16/2, 4 поверх, каб. 4-05.

Відділ академічної мобільності
проект мобільності, e-mail: mobilnist@kpi.ua,
тел.: +38 (044) 204-99-55
КПІ ім. Ігоря Сікорського, вул. Металістів 5-а, корпус 31, каб. 1-13 та 1-14.