Навчальний процес

Програма комплексного атестаційного екзамену

— Програма комплексного атестаційний екзамену за освітньою-професійню програмою підготовки бакалавра «Медична інженерія» за спеціальністю 163 Біомедична інженерія (завантажити).

— Програма комплексного атестаційний екзамену за освітньою-професійню програмою підготовки бакалавра «Біомедичні прилади та інформаційно-вимірювальні системи» за спеціальністю 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка  (завантажити).

Детальніше про процедуру комплексного атестаційного екзамену


Розклад занять та іспитів

Будьте завжди в курсі де і коли проводяться заняття. Розклад занять для всіх студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Перейти до розкладу занять


АС «Електронний кампус»

Електронний кампус КПІ ім. Ігоря Сіорського входить складовою в Корпоративний портал університету, що є підсистемою Єдиного Інформаційного Середовища КПІ ім. Ігоря Сіорського.

Призначення системи ЕК КПІ ім. Ігоря Сіорського:

— Інформатизація навчального процесу університету з метою підвищення якості навчання студентів.

— Забезпечення навчального процесу сучасними інформаційними технологіями.

Перейти до електронного кампусу


Методична література

Методична література накопичується та зберігається у Електронному архіві наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського (ELAKPI), який забезпечує постійний та надійний доступ через Інтернет до наукових та освітніх матеріалів для студентів, аспірантів та докторантів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Перейти до фонду методичних матеріалів


Неформальна освіта

Студентам пропонуються курси на платформі Coursera, які дають їм можливість отримання кредитів у якості змішаного чи додаткового навчання, а також отримати додаткові бали з навчальної дисципліни. Он-лайн курси обрані студентами з каталогу Coursera for Campus доповнюють навчальну програму з дисципліни.

Перейти до переліку он-лайн курсів Coursera


Результати опитування викладачів

Відкриті питання викладачам кафедри біомедичної інженерії та трансляційної медичної інженерії щодо освітнього процесу за спеціальністю 163 Біомедична інженерія оприлюднено для громадського обговорення.

Переглянути відповіді викладачів кафедри