Захист магістерських дисертацій

Проведення захистів магістерських дисертацій відбувається з дотриманням всіх вимог «Положення про випускну атестацію студентів КПІ» та «Положення про екзаменаційну комісію» з врахуванням особливостей процедур допуску і захисту та інших встановлених вимог, зокрема: дат подачі робіт до захисту, виставлення роботи на сайті кафедри, перевірки на плагіат, надання відзивів, рецензій, довідок про використання результатів, тощо.

Проведення захистів дипломних робіт / магістерських дисертацій відбувається відповідно до графіків проведення засідань ЕКзахисту дипломних робіт бакалаврівзахисту магістерських дисертацій.

Графік проведення засідань ЕК по захисту магістерських дисертацій у 2020 році:

  1. Захист магістерських дисертацій зі спеціальності 163 «Біомедична інженерія» за освітньо-професійною програмою «Клінічна інженерія» заплановано на грудень 2020 року;
  2. Захист магістерських дисертацій зі спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» за освітньо-професійною програмою «Біомедичні прилади та інформаційно-вимірювальні системи» заплановано на грудень 2020 року.