Журнал «Біомедична інженерія і технологія»

Журнал «Біомедична інженерія і технологія» має статус фахового журналу зі спеціальності 163 Біомедична інженерія та спеціальності 122 Комп’ютерні науки.

Роз’яснення авторам щодо подачі публікацій в журнал «Біомедична інженерія і технологія» стосуються процедури оформлення супровідних документів: висновку кафедри, висновків рецензентів, висновку експертної комісії.

Випуск журналу «Біомедична інженерія і технологія» сформований на матеріалах науково-дослідних робіт магістрів та викладачів  факультету біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Систематичне видання цього журналу має об’єднати та структуризовати потік  передової інформації з наукових шкіл медико-інженерної галузі.

Редакційна колегія наукового журналу «Біомедична інженерія і технологія» запрошує до співпраці і пропонує всім бажаючим студентам, аспірантам, докторантам, здобувачам, молодим фахівцям, викладачам, науковцям та іншим зацікавленим особам опублікувати свої статті.

Якщо стаття має у співавторах керівника-доктора або кандидата наук, експертний висновок не додається.

В журналі публікуються статті англійською та українською  мовами. Рецензування статей у журналі здійснюються БЕЗКОШТОВНО.

Бібліографічний опис статей журналу представлено на сайті: www/biomedtech.kpi.ua

Сайт побудовано на платформі Open Journal System (OJS) яка стала стандартом для наукових видань в усьому світі. Це наш черговий крок до входження в наукометричні бази SCOPUS та Web та of Science.

Реєструйтеся на сайті, створюйте свій робочий кабінет та слідкуйте за поточним станом журналу.

Статті до журналу слід відправляти головному редактору журналу на biomedtech2019@gmail.com, або надсилати на пошту помічника редактора журналу biomedtechnolog@gmail.com.

Додаткова інформація: