У процесі науково-дослідної роботи магістри та аспіранти використовують технічне обладнання науково-дослідних лабораторій стейкхолдерів, в яких проводиться дослідження та навчання здобувачів кафедри біомедичної інженерії відповідно до укладених договорів про наукове співробітництво:
1. Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
У відділі оптоелектронних приладів Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова аспірант О.С. Поліщук проводить наукові дослідження з персоніфікованого моделювання штучного кришталика ока людини для імплантації на основі біометра.
Установка УБМ-74 для вакуумного напилення політетрафторетилену на інтраокулярну лінзу |
Конфокальний скануючий мікроскоп LSM 510 META для анімації та кількісного аналізу зразків |
У процесі наукової роботи аспірант та науковий керівник використовують технологію напилення політетрафторетилену на інтраокулярну лінзу.
2. ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова» НАМН України
У відділі інформаційних технологій та математичного моделювання фізіологічних процесів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова НАМНУ аспірант Ю.П. Стасюк досліджує методи радіочастотного коагуляційного впливу при операціях на відкритому серці.
Відділення лікування аритмій з рентген операційною (електроди для абляції) |
Система для електро-анатомічного картування серця St. Jude Medical Ensite Velocity |
У відділенні лікування аритмій аспіранти та студенти факультету біомедичної інженерії мають доступ до широкого спектру обладнання для радіочастотної абляції провідних шляхів серця.
Операція абляції на серці свинні |
Операція зварювання міокарда на серці свинні |
У процесі наукової роботи аспірант та науковий керівник використовують технологію абляції додаткових шляхів проведення ЕКГ та ВЧ зварювання живих тканин серця в умовах штучного кровообігу.
3. Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України
У відділені діагностики, терапії та клінічної фармакології захворювань легень Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України аспірантка О.Л. Макеєнко проводить розробку Експертної SMART-системи для обробки КТ-зображень.
Аналіз зображення смарт-системою |
КТ-сканер Aquilion TSX — 101A виробництва компанії Toshiba (Японія) |
У процесі наукової роботи аспірантка та науковий керівник використовували для отримання КТ знімків легень КТ-сканері Aquilion TSX — 101A виробництва компанії Toshiba (Японія) та програмне забезпечення SPSS, Python, C++.
4. ДУ «Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона» НАН України
У вiддiлі фізики газового розряду і техніки плазми (підрозділі №56) Національного інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАНУ аспірант Ю.П. Стасюк досліджує методи радіочастотного коагуляційного впливу при операціях на відкритому серці.
Генератор високочастотного струму БТА-300М1
|
Апарат для конвекційно-інфрачервоної обробки біологічних тканин ТПБ-65Б |
Дослідження температури тканин (обладнання для термографії) |
Затискачі для коагуляції та ножиці для різання біологічних тканин |
У процесі наукової роботи аспірант та науковий керівник використовують технологію абляції додаткових шляхів проведення ЕКГ та ВЧ зварювання живих тканин серця в умовах штучного кровообігу. При цьому використовується лабораторне обадання: генератор ВЧ БТА-300М1, набір оригінальних голчастих електродів для точкової біполярної абляції та затискач для ізоляції легеневих вен.
5. Приватне Київське протезно-ортопедичне підприємство
У стаціонарному відділенні ТОВ «Приватне Київське протезно-ортопедичне підприємство» аспірантка К.В. Мельник проводить наукове обґрунтування методів проектування, моделювання та виготовлення приймальних гільз при протезуванні нижніх кінцівок.
Приймальні гільзи для протезів нижніх кінцівок |
Випробування протезів у стаціонарному відділенні |
У процесі наукової роботи аспірантка та науковий керівник використовують технологію математичного моделювання та проектування приймальних гільз при протезуванні нижніх кінцівок.
6. Центр ортопедичної реабілітації «Майстерня Руху»
У відділенні реабілітація після травм та операцій Центру ортопедичної реабілітації «Майстерня Руху» аспірант Є.В. Сніцар досліджує медико-технічні вимоги до протезів верхніх кінцівок.
Відстеження траєкторії руху протезу |
Реабілітаційне обладнання Центру |
У процесі наукової роботи аспірант та науковий керівник використовують технічні засоби реабілітації пацієнтів після травм та операцій.