Захист дипломних робіт

Проведення захистів дипломних робіт бакалаврів відбувається з дотриманням всіх вимог «Положення про випускну атестацію студентів КПІ» та «Положення про екзаменаційну комісію» з врахуванням особливостей дистанційного режиму здійснення процедур допуску і захисту та інших встановлених вимог, зокрема: дат подачі робіт до захисту, виставлення роботи на сайті кафедри, перевірки на плагіат, надання відзивів (або їх фотокопій), рецензій (або їх фотокопій) тощо.

Графік проведення засідань ЕК по захисту дипломних робіт студентів у 2020 році:

 1. Захист дипломних робіт бакалаврів за спеціальністю 163 «Біомедична інженерія» відбудеться з 15.06.2020 р. по 19.06.2020 р. відповідно до графіку проведення засідань ЕК по захисту дипломних робіт студентів ІV курсу гр. БМ-61, БМ-61;
 2. Захист дипломних робіт бакалаврів за спеціальністю 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» відбудеться 16.06.2020 р. відповідно до графіку проведення засідань ЕК по захисту дипломних робіт студентів ІV курсу гр. БП-61.

Нормативні документи:

 1. Проведення захистів дипломних робіт (проектів)/магістерських дисертацій має відбуватися з дотриманням всіх вимог «Положення про випускну атестацію студентів КПІ» та «Положення про екзаменаційну комісію» з врахуванням особливостей дистанційного режиму здійснення процедур допуску і захисту та інших встановлених вимог.
 2. Під час оголошеного карантину захисти дипломних робіт / магістерських дисертацій мають проводитись відповідно до затвердженого на поточний навчальний рік графіку навчального процесу та розкладу захистів.
 3. Заходи щодо допуску та захисту дипломних робіт / магістерських дисертацій проводяться дистанційно (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної аутентифікації здобувачів вищої освіти.
 4. З метою забезпечення публічності захистів, надати можливість брати участь у дистанційному захисті всім бажаючим за умови їх попередньої реєстрації.
 5. Інформація щодо особливостей реєстрації для участі у процедурі захисту висвітлюється на сайті відповідної випускової кафедри не пізніше ніж за 1 тиждень до захисту.

Процедура підготовки до проведення контрольного заходу:

 1. Обов’язковою є наявність відзивів та рецензій на дипломні проекти/роботи та магістерські дисертації.
 2. Контроль за цим покладається на керівництво кафедр і керівників дипломних робіт (проектів)/магістерських дисертацій та реалізується за допомогою засобів електронного зв’язку.
 3. Дозволяється застосування фотокопій документів з їх наступним дооформленням після карантину.
 4. Рішення екзаменаційних комісій вступають в силу тільки після завершення дооформлення оригіналів робіт та супроводжувальних документів.

Участь у захисті дипломних робіт / магістерських дисертацій

З метою забезпечення публічності захистів дипломних робіт (проектів)/магістерських дисертацій, всім бажаючим надається можливість взяти участь у дистанційному захисті за умови їх попередньої реєстрації на платформі Webex Cisco.

Для підключення до дистанційного захисту потрібно виконати наступні дії:

 1. Встановити додаток Cisco Webex Meetings з сайту https://www.webex.com;
 2. Для аутентифікації учасника ввести особисте ім’я і призвище.
 3. Або підключитися за посиланням Join Meeting, за яким додаток Cisco Webex Meetings буде встановлено  автоматично: