Вступ до магістратури

Увага!

Шановні вступники до магістратури, дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної перенесено! Реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно!

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського робить все можливе, щоб зробити вашу реєстрацію максимально комфортною та безпечною у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні. Реєстрація відбуватиметься виключно дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років. Рекомендуємо всім вступникам, які завершують навчання у інших закладах освіти зареєструватись для складання ЄВІ та ЄФВВ за місцем вашого навчання.

Радимо підготувати скан-копії таких документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):

 1. Паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
 2. Облікова картка платника податків;
 3. Особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Детальніше на сайті приймальної комісії КПІ

Освітньо-професійна програма підготовки «Медична інженерія»

Для вступу до магістратури необхідно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО та  скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються.

Для того щоб змінити фах після одержання диплому бакалавра, необхідно скласти додаткове фахове випробування до ЄВІ.

ТАБЛИЦЯ відповідності Переліку напрямів, за якими здійснювалася підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (Перелік 2010) Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (Перелік 2015)

Цього року документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб не обмежена. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 05 липня до 22 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 05 липня по 26 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту.

Перелік документів для вступу до магістратури:

 • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);
 • диплом бакалавра (оригінал та копії);
 • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);
 • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю);
 • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);
 • ідентифікаційний код (оригінал та копії);
 • чотири фотографії.

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Детальніше на сайті приймальної комісії КПІ

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»:

https://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/12/rules5-2020.pdf

Програми вступних випробувань для вступу до магістратури:

Додаткове випробування за освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти «Медична інженерія» за спеціальністю 163 «Біомедична інженерія»  — відмінено.

Комплексне фахове випробування за освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти «Медична інженерія» за спеціальністю 163 «Біомедична інженерія» — http://bmi.fbmi.kpi.ua/wp-content/uploads/2020/05/163-Медична-інженерія-Комплексне-фахове.pdf;

З іноземної мови програма вступного випробування до магістратури — Інформація щодо єдиного вступного іспиту на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

Консультація з вступних випробувань до магістратури за освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня «Медична інженерія» зі спеціальності 163 «Біомедична інженерія»  відбудеться 19.08.2020 року в 10.00 у дистанційному режимі.

Для підключення до дистанційної консультації необхідно виконати наступні дії:

 1. Встановити додаток Cisco Webex Meetings з сайту https://www.webex.com;
 2. Для аутентифікації учасника ввести особисте ім’я і призвище.
 3. Або підключитися за посиланням Join Meeting, за яким додаток Cisco Webex Meetings буде встановлено  автоматично:

Корисні посилання: