Новини кафедри

Видано 3-й номер журналу «Біомедична інженерія і технологія»

Редакційна колегія наукового журналу«Біомедична інженерія і технологія» запрошує до співпраці і пропонує всім бажаючим студентам, аспірантам, докторантам, здобувачам, молодим фахівцям, викладачам, науковцям та іншим зацікавленим особам опублікувати свої статті.

Сайт побудовано на платформі Open Journal System (OJS) яка стала стандартом для наукових видань в усьому світі. Це наш черговий крок до входження в наукометричні бази SCOPUS Web та of Science.

Орієнтовні терміни виходу номерів: липень (№2), грудень (№3), бібліографічний опис всіх статей журналу представлено на сайті:  http://biomedtech.kpi.ua.

Якщо стаття має у співавторах керівника-доктора або кандидата наук, експертний висновок не додається.

1. Реєструйтеся на сайті: http://biomedtech.kpi.ua.
  2. Створюйте свій робочий кабінет та слідкуйте за поточним станом журналу.
  3. Статті до журналу слід відправляти  на адресу: biomedtech2019@gmail.com.

Орієнтовний термін виходу №4 журналу – грудень 2020 р.

Відео семінар за участю  фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» щодо наукової співпраці з «Центром інновацій «Сходи у Майбутнє»

Шановні студенти, запрошуємо Вас на відеосемінар за участю наших партнерів, фармацевтичної компанії «Центр інновацій» Сходи у Майбутнє «, який відбудеться 08.05.2020 в 12:00 ранку на кафедрі біомедичної інженерії. Відеосемінар пройде на платформі Webex Cisco.

У програмі на відеосемінару:

1. Вступ, спікер: д.м.н, проф. Максименко Віталій Борисович.
  2. Про «Центр інновацій» Сходи у Майбутнє » (ЦІСМА), спікери: Голова ЦІСМА  к.м.н. Найда Ігор Володимирович, в.о. Голови ЦІСМА д.м.н., проф. Горбань Андрій Євгенович.
  3.  Загальна інформація про діяльність фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» та детально про Науково-дослідний центр корпорації, напрям медичних виробів, спікер: член ЦІСМА, аудитор, біомедичний інженер Євген Андрійович Басараба.
  4.  Можливості міжнародного трансферу технологій, спікер: керівник юридичного відділу ЦІСМА, юрист-міжнародник, к.юр.н. Ольга Кучер.
  5.  Питання-відповіді (до 10 хвилин).
  6.  Заключне слово, спікери: д.м.н., проф. Горбань Андрій Євгенович, д.м.н., проф. Максименко Віталій Борисович.

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 163 Біомедична інженерія

Конкурсна комісія здійснила оцінювання презентацій робіт учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 163 Біомедична інженерія, за яким маємо 1 переможця та 3 призерів:

• 1 місце – Олендер Павло Сергійович,
  • 2 місце – Московцова Олександра Дем’янівна,
  • 3 місце – Матвєєва Ілона Олегівна,
  • 3 місце – Денисенко Анастасія Петрівна.

Підсумки вибору студентами вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки відповідно до навчальних планів

Результати вибору студентами вибіркових навчальних дисциплін циклу професійної підготовки відповідно до навчальних планів затверджено протоколом засідання кафедри біомедичної  інженерії №11т від 25.05.2020 року.